DAGPROGRAMMA MET DE HOOGTEPUNTEN:
Mohamed Ali Moskee, Citadel en de Khan en Khalili
Dag 1:
Aankomst op de luchthaven van Cairo. Transfer naar het rustig én centraal gelegen hotel MonteCairo, waar u overnacht (l/o).
Dag 2:
Na het ontbijt een excursie met een Engelstalige gids naar de Mohamed Ali moskee en de Citadel, een middeleeuws fort uit de 12e eeuw.
Aansluitend bezoeken we de beroemde markt van Cairo, de Khan en Khalili; u kunt hier heerlijk urenlang dwalen door de vele kleine straatjes en winkeltjes met voor elk wat wils.
Al Fayoum Lees hier alle details over dit unieke natuurgebied
Dag 3:
In de ochtend per minibus naar Al Fayoum, zo’n 100 km ten zuidwesten van Cairo; een prachtig gebied en een enorm contrast met de miljoenenstad Cairo: rust en natuurschoon en bovendien interessante bezienswaardigheden, die u deze dag en de volgende met een gids kunt bezoeken.Overnachting in een hotel in Al Fayoum.
Dag 4:
Vervolg van de Fayoum excursie met een gids.
Egyptisch Museum, Koptisch Cairo en de piramides van Gizeh
Dag 5:
Een bezoek aan het Egyptisch museum in het centrum van Cairo met een gids. Met vele kunstschatten uit de faraotijd, waaronder het indrukwekkende dodenmasker en andere kunstschatten uit het graf van Toetanchamon.
Dag 6:
Een tocht met begeleiding door Koptisch Cairo, met o.a. historische kerkgebouwen, het Koptisch museum en het Koptische klooster.
Dag 7:
Bezoek aan de wereldberoemde piramides van Gizeh, de Sphinx en Saqqara; met een gids.
Dag 8:
Transfer van uw hotel naar het vliegveld van Cairo voor de vlucht terug naar huis.
U kunt deze reis ook verlengen met een verblijf in Luxor en Aswan.
Vraag ons naar de mogelijkheden.


