Dag 1:
Aankomst in Luxor. Transfer naar het hotel (logies/ontbijt), waar u overnacht.
Dag 2:
In de ochtend excursie naar de tempels en graftombes in de wereldberoemde Vallei der Koningen met een professionele gids. Aan het eind van de middag vertrekt u per trein naar Aswan (duur treinreis: ca. 3 ½ uur). Transfer naar het Nubische dorp Nagh el Quba op de Westelijke Nijloever, waar u overnacht in ons sfeervolle guesthouse Bet el Kerem.
Dag 3/6:
U
vertrekt per kameel en met begeleiders in zuidelijke richting de woestijn in.
U ontdekt in deze dagen het verrassend afwisselende woestijnlandschap van zuid - de Aswandam - naar noord -het district Kubaniya.
Dag 7:
U verruilt de woestijn voor het water en uw kameel voor een ontspannen
dagje varen, picknicken en (desgewenst) zwemmen op de Nijl. In het Nubische dorp Nagh el Quba waar u nog een keer overnacht, staat het diner klaar.
Dag 8:
met de vroege ochtendtrein reist u terug naar Luxor, waar onze locale agent de transfer naar het vliegveld verzorgt, voor uw vlucht terug naar huis.


